"Verzekeren met Brabantse gemoedelijkheid"

"Altijd dichtbij"

"Onafhankelijk advies"

Ons team

Team Van der Doelen Verzekeringen in Geffen:Het team van Van Der Doelen Verzekeringen bestaat uit professionals met een mooie mix van ervaring en talent. Onze adviseurs zijn specialisten in hun vakgebied. Echte vakidioten met een onafhankelijk advies, die weten waar ze over praten en graag een stapje verder gaan. Een goed functionerend team op kantoor ondersteunt onze adviseurs en regelt de dagelijkse afhandeling van vragen, mutaties en schadegevallen.


Alle medewerkers van Van der Doelen Verzekeringen zijn vakbekwaam en in het bezit van verplichte WFT diploma’s. Door permanente educatie zijn we als geen ander op de hoogte van alle ontwikkelingen in een steeds veranderende markt.


Team Van der Doelen Verzekeringen in Geffen:


Ruud van der Doelen


Ruud van der Doelen  /  directeur / eigenaar

  ruud@vanderdoelengeffen.nl

  Profiel op LinkedIn

 

-----------------------------------------------------------------------------------------


Theo van der Biezen


Theo van der Biezen  /  adviseur buitendienst

  theo@vanderdoelengeffen.nl

  Profiel op LinkedIn

 

-----------------------------------------------------------------------------------------

 



Aaron Thijsse-Claase  /  adviseur binnen- / buitendienst

  aaron@vanderdoelengeffen.nl

  Profiel op LinkedIn

 

-----------------------------------------------------------------------------------------



Maikel Hondong  /  adviseur binnendienst

  maikel@vanderdoelengeffen.nl

  Profiel op LinkedIn

 

-----------------------------------------------------------------------------------------



Anny Vos  /  administratief / ondersteunend

  anny@vanderdoelengeffen.nl

 

-----------------------------------------------------------------------------------------



Klarien van der Heijden  /  administratief / ondersteunend

  klarien@vanderdoelengeffen.nl

 


 Team Van der Doelen Verzekeringen in Berlicum:

 

  


Michel Lucius  /  vestigingsmanager / adviseur buitendienst

  michel@vanderdoelenberlicum.nl

  Profiel op LinkedIn

 

-----------------------------------------------------------------------------------------



Maikel Hondong  /  adviseur binnendienst

  info@vanderdoelenberlicum.nl

  Profiel op LinkedIn

 

-----------------------------------------------------------------------------------------



Danny Voets  /  adviseur binnendienst

  info@vanderdoelenberlicum.nl



Team Arts - Van der Doelen Verzekeringen in Loosbroek:


 


Frans Arts  /  vestigingsmanager / adviseur buitendienst

  frans@arts-vanderdoelenverzekeringen.nl 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------



Danny Voets  /  adviseur binnendienst

  danny@arts-vanderdoelenverzekeringen.nl