"Zorgeloos Verzekerd"

"Vertrouwd dichtbij"

 

"Onafhankelijk advies"

"Maatschappelijk betrokken"

Ons team

Het team van Van Der Doelen bestaat uit professionals met een mooie mix van ervaring en talent. 


Team Van der Doelen Verzekeringen (KvK 16070682)


Ruud van der Doelen


Ruud van der Doelen  / eigenaar / adviseur buitendienst

  ruud@vanderdoelengeffen.nl

  Profiel op LinkedIn

 

-----------------------------------------------------------------------------------------


Theo van der Biezen


Theo van der Biezen  / adviseur buitendienst

  theo@vanderdoelengeffen.nl

  Profiel op LinkedIn

 

-----------------------------------------------------------------------------------------


  


Michel Lucius  / adviseur buitendienst

  michel@vanderdoelenberlicum.nl

  Profiel op LinkedIn

 

-----------------------------------------------------------------------------------------

 

 


Frans Arts  / adviseur buitendienst

  frans@arts-vanderdoelenverzekeringen.nl 

 

 -----------------------------------------------------------------------------------------



Aaron Thijsse-Claase  /  adviseur binnen- / buitendienst

  aaron@vanderdoelengeffen.nl

  Profiel op LinkedIn

 

-----------------------------------------------------------------------------------------



Danny Voets  /  adviseur binnendienst / schadebehandeling

  danny@vanderdoelenberlicum.nl

 -----------------------------------------------------------------------------------------



Maikel Hondong  /  adviseur binnendienst / schadebehandeling

  maikel@vanderdoelengeffen.nl

  Profiel op LinkedIn

 

-----------------------------------------------------------------------------------------



Anny Vos  /  administratief / ondersteunend

  anny@vanderdoelengeffen.nl

 

-----------------------------------------------------------------------------------------



Klarien van der Heijden  /  administratief / ondersteunend

  klarien@vanderdoelengeffen.nl

 

 -----------------------------------------------------------------------------------------

 Team Van der Doelen Hypotheken V.O.F. (KvK 73048933)


Ruud van der Doelen


Ruud van der Doelen  / mede-eigenaar 

  ruud@vanderdoelengeffen.nl

  Profiel op LinkedIn


-----------------------------------------------------------------------------------------


 

 

Danny van Zoggel  / mede-eigenaar / financieel adviseur

danny@vanderdoelenhypotheken.nl

  Profiel op LinkedIn


-----------------------------------------------------------------------------------------


Onze adviseurs zijn specialisten in hun vakgebied. Echte vakidioten met een onafhankelijk advies, die weten waar ze over praten en graag een stapje verder gaan. Een goed functionerend team op kantoor ondersteunt onze adviseurs en regelt de dagelijkse afhandeling van vragen, mutaties en schadegevallen.


Alle medewerkers van Van der Doelen Verzekeringen zijn vakbekwaam en in het bezit van verplichte WFT diploma’s. Door permanente educatie zijn we als geen ander op de hoogte van alle ontwikkelingen in een steeds veranderende markt.